Ad astra per aspera... Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür, nesiller ...
"Bizge vacip olğan – soñki nefeske qadar millet ve yurt oğrunda ğayrettir." İsmail Bey Gaspıralı

19 Ekim 2017 Perşembe

Uluslararası Aliya Düşünce Derneği: Boşnakça Dil Kursu Başlıyor


Uluslararası Aliya Düşünce Derneği Başkanı Ahmet Sert yaptığı açıklamada, dernek lokalinde düzenleyecekleri Boşnakça Dil Kursunun Ekim ayının ikinci haftasında başlayacağını, başvuruların devam ettiğini belirtti.

Boşnakça Dil Kursunun tamamen ücretsiz olduğunu ifade eden Uluslararası Aliya Düşünce Derneği Başkanı Ahmet Sert, “Uluslararası Aliya Düşünce Derneği olarak yeni dönem çalışmalarımız içerisinde devam edecek olan Boşnakça dil kursumuzun Ekim ayının ikinci haftasından itibaren dernek lokalimizde başlatacağız. Bu bağlamda özellikle Bosna Hersek´ten gelerek ilçemizde ikamet etmekte olan Enida Efe hanımefendi öğretmenlik ve dil kursu hocalığını sürdüreceklerdir. Boşnakça Dil Kursumuz tamamen ücretsiz olup, haftanın iki akşamı Pazartesi ve Perşembe akşamları saat 20.30 ile 22.00 arasında sürdürülecektir. İlgi gösteren, katılmak isteyen, bay ve bayan ilçe halkımıza çalışmalarımızın duyuru bilgisini basın aracılığıyla paylaşıyoruz. Ayrıca Uluslararası Aliya Düşünce Derneğinin farklı birimlerinde görev almak isteyen gençlerimizi derneğimizin proje çalışmalarında yanımızda görmek istiyoruz. Derneğimiz bünyesinde gençlerimizin, öğretmenlerimizin entelektüel birikimi olan veya ülke sevdası, memleket sevdası, insana gençlerimize faydalı bir çalışma içinde bulunmak isteyen kardeşlerimize fırsatlar ve imkanlar oluşturacağız. Düşünen, araştıran ve okuyan bir nesil yetişmesine katkı sağlamak isteyen her kesimden insanımızın topluma ve insana değer katacak birtakım çalışmalar için desteklemeye hazır olduğumuzu ifade etmek istiyorum” şeklinde konuştu. 

🇧🇦 🇹🇷 Kayıt ve Detaylı bilgi için: 0538 362 82 27 , 0532 162 42 73


Kaynak:Share:

0 yorum:

Yorum Gönder

En Popüler Yayınlar

Total Pageviews


"Tatmin eden övgü ve sövgü sizin olsun, idrâk veren bilgi bize yeter." Prof. Dr. İhsan Fazlıoğlu
"Erdemlerin en büyüğü bilimdir. İnsanlar erdem sahibi olmazsa, şehir ve yöneticiler de erdemli olmaz."
Farabi, Erdemli Şehir

"Taşköprülüzâde, 'İlim aklın ibadetidir' diyor. Biz ibadetimizi yapacağız, aklımızı kullanacağız, yola çıkacağız ve düşüneceğiz"
Prof. Dr. İhsan Fazlıoğlu

Blog Archive

ÖĞRENMEYİ SEVMEK

"Bilgiye sahip olarak doğmuş birisi değilim. Yalnızca öğrenmeyi ve öğretmeyi seviyorum."
Konfüçyüs

"Bilgi, ahlaki hareketten kalan şeydir."
Nurettin Topçu

Translate

ŞEHİTLERE VEFA!

ŞEHİTLERE VEFA!
"Bebem anasız büyür, Vatansız büyüyemez!" Nene Hatun

Link list 3

Blog Archive

Rusça-Türkçe Çevİrİ Hİzmetlerİ