De ki: 'Hiç bilenlerle bilmeyenler bir olur mu? Şüphesiz, temiz akıl sahipleri öğüt alıp-düşünürler.' Zümer/9

27 Temmuz 2016 Çarşamba

Girişimcilik Dergisi / Turkish Journal of Entrepreneurship

Saygıdeğer Hocalarımız,
Değerli Araştırmacılar,
İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) İstanbul Genç Girişimciler Kurulu (GGK), İstanbul Ticaret Odası (İTO), İstanbul Sanayi Odası (İSO) ve Deniz Ticaret Odası (DTO) işbirliğinde hayata geçirdiği uluslararası hakemli dergi olan “Girişimcilik Dergisi” / “Turkish Journal of Entrepreneurship” yılda iki kez (Ocak ve Temmuz aylarında) yayımlanacaktır. (ISSN: 2536-4456)
Ulusal ve uluslararası platformda hem akademi hem de iş dünyasına katkı sağlayarak öncü olmayı amaçlayan dergimizde; “girişimcilik” ana başlığı altında yönetim organizasyon, liderlik, stratejik yönetim, pazarlama, inovasyon, finans, muhasebe, denetim, uluslararası işletmecilik, kalite, etik, örgüt çalışmaları, sürdürülebilirlik, sosyal sorumluluk, tasarım, örgütsel davranış, aile işletmeleri, iletişim, üretim yönetimi vb. alanlarında güncel konuları içeren özgün makale, araştırma, metodolojik ve teorik bilimsel çalışmalar yer alacaktır.
Derginin yazı dili hem Türkçe, hem İngilizce’dir. Gönderilen çalışmalar, çift taraflı kör hakemlik uygulaması ile değerlendirilecektir. Dergiye gönderilen makalelerin inceleme ve karar bildirme sürecinin 8 hafta içinde tamamlanması hedeflenmektedir. Çalışmaların uzunluğunun maksimum 20 sayfa olması gerekmektedir. Format ile ilgili detaylı bilgiler web sitesinde ve ekteki dokümanda yer almaktadır.
Açık erişim politikamızla uyumlu olarak gönderilen çalışmalardan herhangi bir yayın ücreti talep edilmemektedir. Dergi hem online, hem de basılı olarak yayınlanacaktır.
Alanında bilinir, ulusal ve uluslararası endekslerde taranma hedefi olan derginin ilk sayısı için çalışmalarınızı bekliyoruz.
Makale gönderimi için siz değerli akademisyen ve araştırmacıların çalışmalarını info@turkishjournalofentrepreneurship.com veya editor@turkishjournalofentrepreneurship.com adreslerine göndermeleri gerekmektedir.
Dergi hakkında güncel ve detaylı bilgiye web sayfasıhttp://www.turkishjournalofentrepreneurship.com/ ‘ndan ulaşılabilmektedir.
Sorularınız için;
Girişimcilik Dergisi
Editör: Doç. Dr. N. Öykü İYİGÜN (oiyigun@ticaret.edu.tr)
Editör Yardımcısı: Arş. Gör. Mehmet SAĞLAM (msaglam@ticaret.edu.tr)
Editör Yardımcısı: Yrd. Doç. Dr. Pınar Öztürk BAŞAR (pozturk@ticaret.edu.tr)
En derin saygılarımızla,
Girişimcilik Dergisi / Turkish Journal of Entrepreneurship

0 yorum:

Yorum Gönder

Facebook

Flagcounter

free counters

Total Pageviews

Donation - Bağış

Popular Posts

Recent Posts

"Vatan mutlaka selamet bulacak, millet mutlaka mutlu olacaktır. Çünkü kendi selametini, kendi saadetini, memleketin ve milletin saadeti ve selameti için feda edebilen vatan evlatları çoktur." Gazi Mustafa Kemal Atatürk.

İletişim Formu

Ad

E-posta *

Mesaj *

Don't miss new products

Subscribe here to get our newsletter in your inbox, it is safe and EASY!

Get Awesome Stuff
in your inbox

Blogger tarafından desteklenmektedir.

Featured

Copyright © Muhammet Negiz | Powered by Blogger
Design by Viva Themes | Blogger Theme by NewBloggerThemes.com