Ad astra per aspera... Fikri hür, vicdanı hür, irfanı hür, nesiller ...
"Bizge vacip olğan – soñki nefeske qadar millet ve yurt oğrunda ğayrettir." İsmail Bey Gaspıralı

27 Temmuz 2016 Çarşamba

Girişimcilik Dergisi / Turkish Journal of Entrepreneurship

Saygıdeğer Hocalarımız,
Değerli Araştırmacılar,
İstanbul Ticaret Üniversitesi’nin Türkiye Odalar Borsalar Birliği (TOBB) İstanbul Genç Girişimciler Kurulu (GGK), İstanbul Ticaret Odası (İTO), İstanbul Sanayi Odası (İSO) ve Deniz Ticaret Odası (DTO) işbirliğinde hayata geçirdiği uluslararası hakemli dergi olan “Girişimcilik Dergisi” / “Turkish Journal of Entrepreneurship” yılda iki kez (Ocak ve Temmuz aylarında) yayımlanacaktır. (ISSN: 2536-4456)
Ulusal ve uluslararası platformda hem akademi hem de iş dünyasına katkı sağlayarak öncü olmayı amaçlayan dergimizde; “girişimcilik” ana başlığı altında yönetim organizasyon, liderlik, stratejik yönetim, pazarlama, inovasyon, finans, muhasebe, denetim, uluslararası işletmecilik, kalite, etik, örgüt çalışmaları, sürdürülebilirlik, sosyal sorumluluk, tasarım, örgütsel davranış, aile işletmeleri, iletişim, üretim yönetimi vb. alanlarında güncel konuları içeren özgün makale, araştırma, metodolojik ve teorik bilimsel çalışmalar yer alacaktır.
Derginin yazı dili hem Türkçe, hem İngilizce’dir. Gönderilen çalışmalar, çift taraflı kör hakemlik uygulaması ile değerlendirilecektir. Dergiye gönderilen makalelerin inceleme ve karar bildirme sürecinin 8 hafta içinde tamamlanması hedeflenmektedir. Çalışmaların uzunluğunun maksimum 20 sayfa olması gerekmektedir. Format ile ilgili detaylı bilgiler web sitesinde ve ekteki dokümanda yer almaktadır.
Açık erişim politikamızla uyumlu olarak gönderilen çalışmalardan herhangi bir yayın ücreti talep edilmemektedir. Dergi hem online, hem de basılı olarak yayınlanacaktır.
Alanında bilinir, ulusal ve uluslararası endekslerde taranma hedefi olan derginin ilk sayısı için çalışmalarınızı bekliyoruz.
Makale gönderimi için siz değerli akademisyen ve araştırmacıların çalışmalarını info@turkishjournalofentrepreneurship.com veya editor@turkishjournalofentrepreneurship.com adreslerine göndermeleri gerekmektedir.
Dergi hakkında güncel ve detaylı bilgiye web sayfasıhttp://www.turkishjournalofentrepreneurship.com/ ‘ndan ulaşılabilmektedir.
Sorularınız için;
Girişimcilik Dergisi
Editör: Doç. Dr. N. Öykü İYİGÜN (oiyigun@ticaret.edu.tr)
Editör Yardımcısı: Arş. Gör. Mehmet SAĞLAM (msaglam@ticaret.edu.tr)
Editör Yardımcısı: Yrd. Doç. Dr. Pınar Öztürk BAŞAR (pozturk@ticaret.edu.tr)
En derin saygılarımızla,
Girişimcilik Dergisi / Turkish Journal of Entrepreneurship
Share:

0 yorum:

Yorum Gönder

Rusça Öğrenmek İster Misiniz?

En Popüler Yayınlar

Total Pageviews


"Tatmin eden övgü ve sövgü sizin olsun, idrâk veren bilgi bize yeter." Prof. Dr. İhsan Fazlıoğlu
"Erdemlerin en büyüğü bilimdir. İnsanlar erdem sahibi olmazsa, şehir ve yöneticiler de erdemli olmaz."
Farabi, Erdemli Şehir

Blog Archive

ÖĞRENMEYİ SEVMEK

"Bilgiye sahip olarak doğmuş birisi değilim. Yalnızca öğrenmeyi ve öğretmeyi seviyorum."
Konfüçyüs

"Bilgi, ahlaki hareketten kalan şeydir."
Nurettin Topçu

Translate

ŞEHİTLERE VEFA!

ŞEHİTLERE VEFA!
"Bebem anasız büyür, Vatansız büyüyemez!" Nene Hatun

Link list 3

Blog Archive

Rusça-Türkçe Çevİrİ Hİzmetlerİ